דיקור סיני - השם הרבה יותר מפחיד ממה שזה באמת. הדיקור הסיני היא שיטת הטיפול המקובלת ביותר במזרח הרחוק גם בבתי החולים וגם במרפאות פרטיות .

השיטה שיעילותה  אינה מוטלת בספק, חדרה למערב ותופסת תאוצה והכרה נרחבת וקופ"ח כללית מתהדרת בהכנסת טיפולי הדיקור למגוון הטיפולים שהיא מספקת (בתשלום).

הדיקור הסיני מנצל את יכולתו המופלאה של הגוף להתמודד עם שלל בעיות נרחב ובעזרת גירוי עצבי מתאים, המוח שולח הוראות לשחרור חומרים מתאימים לריפוי או הקלה על המחלה או המכאוב.

לפי התורה הסינית קיימים בגוף 12 מרידיאנים עיקריים, מרידיאנים אלו הם ערוצי אנרגיה דמיוניים אבל בעלי מסלול מוגדר. 6 מרידיאנים שהם מסוג יאנג ו 6 מסוג יין שהם הפכים ומשלימים אחד את השני.

ברגע שהמרידיאנים מאוזנים והזרימה טובה גם בריאותנו טובה.המרידיאנים משפיעים אחד על השני ולעתים מטפלים בבעיה מסויימת דרך דיקור בנקודות במרידיאן אחר, הכול לפי ניסיונו ושיקול דעתו של המטפל.

לאורך כל מרידיאן ישנן נקודות דיקור שהמטפל יבחר לטפל דרכן וכל מטפל יבחר את הנקודות שלדעתו מתאימות לפתרון הבעיה.

המחטים הן מחטים סטריליות, חד פעמיות ובגלל החוד הדק של המחט פעולת ההחדרה לרוב אינה כואבת.לעיתים יש חוסר נעימות שחולף תוך זמן קצר או רגע הגירוי העצבי שטיפה לא נעים.

הדיקור הסיני מתאים לטיפול במספר רב מאד של בעיות החל מטיפול בכאבים על כל סוגיהם, בעיות נפשיות, חרדות, מתחים, בחילות, שלשולים, גמילה מעישון, בעיות גינקולוגיות, כולל טיפולי תמיכה לכניסה להריון.

משך הטיפול - תלוי בסוג הבעיה לעיתים יש צורך בסדרת טיפולים ולעיתים טיפול או שניים מספיקים.

 

 

לקביעת תור

 

טלפון: 0502798370

דיקור סיני