טובי אלון הוסמך כמעסה בכיר לאחר שסיים את לימודיו במסטרס קולג', אצל משה מורנו (זוכה פעמיים בתחרות מסאג' עולמית).  

טובי שולט במגוון סגנונות עיסוי, עבד ב spa חמי געש, וחדרי כושר.

המשפט החביב עליו אותו הוא מרבה לשמוע הוא: "ממש מדהים מה שזוג ידיים טובות יכולות לעשות".

בסוף כל עיסוי, הדובדבן שבקצפת, מספר דקות מופלאות לנפש ולנשמה להשלמת חווית העיסוי באמצעות צלילי קערות טיבטיות שחודרות לגוף ולנשמה ומרטיטים את הנפש ומאזנים את תדר הגוף בעזרת מיזוג תדרים. חוויה מדהימה שאי אפשר להסביר, חייבים לחוות.

 

סוגי העיסוי שאלון טובי מטפל בהם:

סוגי עיסויים

עיסוי נשים בהריון​

עיסוי נשים בהריון פשוט משדרג את איכות ההריון, העיסוי נעשה על מיטה מיוחדת לעיסוי נשים בהריון עם חור באזור הבטן המאפשרת שכיבה נוחה על הבטן כמו בעיסוי רגיל, וממקסמת את ההנאה והתועלת מהעיסוי.

במהלך ההריון מתפתחים חיים בגוף האישה וככל שהעובר גדל משתנה נקודת מרכז הכובד בגוף ונוצר עומס על רצועת הגב התחתון והרגליים. האישה עוברת שינויים הורמונאליים ונתונה ללחצים נפשיים שונים, מצבי רוח וכו'.

עיסוי  ע"י מי שהוסמך לכך מקל על תופעות הכאבים, משרה רוגע ונינוחות ועוזר בצורה משמעותית לעבור את תקופת ההריון בכף .

עיסוי משולב הוליסטי​

עיסוי משולב הוליסטי הוא עיסוי מדהים המשלב בתוכו מספר סגנונות עיסוי הן מערביים והן מזרחיים. 

עיסוי זה, שעובד על גוף ונפש משלב בתוכו אלמנטים מהעיסוי השבדי, הוואי, צרפתי וכן מתיחות , לחיצות ומניפולציות מהעיסוי התאילנדי והשיאצו.

 

עיסוי מומלץ ביותר.

עיסוי שוודי הוליסטי​

עיסוי שוודי הוליסטי הוא העיסוי הקלאסי הנפוץ אך כמו בכל עיסוי "הכל בידי המעסה" ואין עיסוי שוודי של מעסה אחד זהה לעיסוי של מעסה אחר.

גם עיסוי זה עובד על "גוף ונפש", מגיע למקומות הכואבים ויחד עם זאת מרגיע ומאזן אנרגטית.​

עיסוי ספורטאים​

עיסוי ספורטאים – רקמות עמוק מתאים בעיקר לאנשים העוסקים בספורט או בעלי מבנה גוף מוצק הסובלים מכאבים או התכווצות שרירים .

 

העיסוי, אף שהוא על כל הגוף מתמקד באזורים הכואבים ומגיע לרקמות העמוקות לצורך שחרור הגוף מהכאב או הקלה משמעותית. "כאב מוציאים בכאב", לכן מי שבא להתפנק, מוטב שיבחר עיסוי שונה.​

עיסוי אבנים חמות​

עיסוי אבנים חמות הוא עיסוי מדהים ומיוחד למי שרוצה להתפנק. העיסוי משלב עיסוי ידני קצר של כל חלק בגוף ולאחריו עיסוי באבנים החמות. על תכונות הריפוי של חום אין צורך להרחיב את הדיבור. 

 

בנוסף, מרחיב החום את כלי הדם וזרימת הדם איטית יותר, דבר הגורם לתחושת "שאנטי מדהימה". האבנים מונחות על נקודות בגוף לפתיחת צ'אקרות , ריפוי מכאב והרגשה נפשית מדהימה.

עיסוי ופילינג גוף​

עיסוי + פילינג גוף הוא עיסוי מלא , משולב או שוודי ואחרי מספר דקות מנוחה מתבצע פילינג מפנק של כל הגוף. הפילינג על בסיס מלחי ים המלח משולב בשמנים ארומטיים. הטיפול נמשך למעלה מ 90 דקות ובסיומו, מקלחת המותירה את הגוף חלק כמשי.

עיסוי טנטרי​

העיסוי הטנטרי לנשים עובד על האנרגיות המיניות של האישה. העיסוי עדין, ניתן בשמן מיוחד, מקבלת העיסוי בעירום מלא מתחת למגבת. בעיסוי זה האישה לומדת להכיר את גופה בצורה שונה. הרבה נקודות גירוי שלא הכירה, גורמות לזרימת דם לכוון אברי המין.

 

בעיסוי זה הנגיעות הן בכל מקום ולרב חווים אורגזמה-ות. העיסוי נמשך בין שעה ורבע לשעה וחצי.​